From Pyrlandia

chien de montagne des pyrénées

"From Pyrlandia" ŠTENIATKA ♥


 

VRH  E

               deň narodenia: 8.2.2019              

4 psy a 4 fenky 


 ESTOMÉ D´OR !!!

rezervovaná ♥

rezervovaná !

Esty bola rezervovaná už prakticky od narodenia a  mala odísť do zahraničia, no jej budúci majitelia nesplnili podmienky na transport a tak pre ňu hľadáme nových majiteľov. Veríme že nájde tú svoju správnu rodinu rýchlo. Keďže Esty mala odísť až po 4 mesiaci, už od malého veku sme s ňou pracovali aby bola zvyknutá a správne socializovaná. Nebola to však ťažká "práca" pretože má naozaj vynikajúcu a nie komplikovanú povahu. Je veselá, kontaktná a na svet sa pozerá cez ružové okuliare, čo pre pyreneja nie je moc typické. Jednoducho všetci ktorých my pustíme k nám sú pre ňu od prvého momentu kamaráti a zbožňuje ich. Strážiť sa už síce naučila od ostatných členov svorky, no mimo svoj priestor je naozaj veľmi priateľská. 

Estomé je fenka plná sily a vitality, predpokladáme že v dospelosti bude mohutná a vysoká. Je to stále ešte šteniatko no na svoj vek je naozaj veľká. V 4,5 mes má 30 kg a 63cm.  Je vo fáze prezubovania a kedže sa javí že jej skus nebude ideálny nie je vhodná na ďalší chov a preto ju ponúkame s výraznou zľavou.

Keďže bola pripravená na cestu do zahraničia je samozrejme kompletne očkovaná, odčervená, čipovaná a k novým majiteľom odíde s petpasom , komplet výbavičkou (kŕmenie, vodítko, obojok,miska, dry bed deka, hračky, pamlsky ...)

Esty je naučená na chôdzu na vôdzke, jazdu autom, na rušné miesta a cudzích ľudí, na prechádzky. Miluje ľudí, deti, má rada pozornosť a užíva si aj prítomnosť iných psov a hospodárskych zvierat.

Ak si myslíte že by Estomé mohla byť ten pravý parťák a rodinný pes pre vás, zavolajte nám, alebo sa príďte k nám pozrieť a zoznámiť s jedným veľkým veselým šteniatkom.

Estomé D'or from Pyrlandia (E litter)

              

rodičia:

 

PORTOS Pomniejsze Bóstwa (HD A, ED 0/0. PL 0/0) GCH. AMANDA Red SUNSET (HD A, ED 0/0, PL 0/0) 

51713719_655616244854262_2240062578598346752_n.jpg

postoj_AMANDAxPORTOS.jpg


Predchádzajúce vrhy